Dbamy o to,
abyś dobrze wypoczął

O NAS

Trochę o nas

Pensjonat** Nautilus położony jest w Karwi w spokojnym miejscu w odległości 300 m od plaży, która ze swoim białym piaskiem zaliczana jest do najpiękniejszych na polskim wybrzeżu. Składa się z dwóch budynków — głównego bud A z salą konsumpcyjno-rekreacyjną i salą zabaw oraz budynku B, który stanowi dodatkową bazę noclegową. Obiekt łączy w sobie nowoczesność, wygodę i elegancję.

Nasza oferta stworzona jest dla wszystkich osób, które pragną spędzić urlop w komfortowych warunkach i miłej, rodzinnej atmosferze*. Bardzo ważną dla nas grupą klientów są rodziny z dziećmi, które stanowią większość gości Nautilusa.

Pokoje i apartamenty

Dysponujemy pokojami 2, 3-osobowymi oraz apartamentami – wszystkie z łazienkami i balkonami. Standardowym wyposażeniem są: ręczniki, czajnik bezprzewodowy oraz parawany plażowe. Apartamenty w budynku głównym posiadają dodatkowo lodówkę, natomiast w budynku B aneks wyposażono dodatkowo w mikrofalówkę, lodówkę oraz podstawowe naczynia i sztućce. Dla pozostałych pokoi ogólnodostępne lodówki oraz mikrofalówka. Jesteśmy przygotowani do obsługi osób niepełnosprawnych, na których czeka pokój na parterze.

Zdaniem wielu gości, atutem naszego obiektu jest oferta kulinarna, bazująca na tradycyjnej kuchni polskiej. Serwujemy codziennie smaczne posiłki, zawsze przygotowywane ze świeżych produktów. Nasze menu uwzględnia gusta nie tylko dorosłych, ale także dzieci. Ofertę wzbogacają wyśmienite desery, kawy oraz koktajle – alkoholowe i bezalkoholowe.

Dla zmotoryzowanych gości przygotowaliśmy monitorowany, zamykany na noc parking (ze względu na bezpieczeństwo dzieci odgrodzony od strefy wypoczynku). Do dyspozycji wypoczywających w naszym obiekcie są kosze plażowe i leżaki zaś dla wielbicieli aktywnego wypoczynku: stół do tenisa, rowery (obowiązują dodatkowe opłaty) i kijki do Nordic Walking’u. Zapewniamy również bezprzewodowy dostęp do Internetu w całym obiekcie.

W naszym obiekcie obowiązuje zakaz palenia, ale przygotowaliśmy również ustronne miejsce dla palących!

Zapraszamy od maja do września.

Nie przyjmujemy ze zwierzętami.